דיזיין סטודיו | רץ ברשת
חיפוש באתר

פאוור פוינט להורדהפאוור פוינט להורדה ניתן להוריד כחלק מחבילת אופן אופיס שהיא חבילת יישומים משרדיים, הכוללת בין היתר מעבד תמלילים, גליון אלקטרוני (וורד), תוכנת מצגות, בסיס נתונים, וכיו'ב...

פאוור פוינט להורדה זמין בקישור הבא

להורדת פאוור פוינט נא ללחוץ כאן

הפאוור פוינט כולל עברית מלאה ותמיכה בכתיבה מימין לשמאל RTL, כמובן שפאוורפוינט של אופן אופיס הוא חלופה מעולה למעבד התמלילים המוכר "אופיס" מבית מייקרוסופט.

פאוור פוינט בעברית של אופן אופיס מאפשר עריכת מצגות בדיוק כמו בפאוורפוינט של מייקרוסופט, כמו כן ניתן לייצא החוצה את המצגות לתצורת PDF ואפילו לייצא החוצה למעבד ההמצגות פאוורפוינט של מייקרוסופט בסיומות .pptx ו .ppt.

פאוור פוינט להורדה נכלל בחבילת יישומי המשרד אופן אופיס וזמין בחינם להורדה בחינם תחת הרשיון החופשי LGPL וללא כל עלות נלוות, לשימוש אישי ומסחרי כאחד.

פאוור פוינט להורדה של אופן אופיס מציע כלים מתקדמים לעריכת מצגות למשרד, לבית, למשפחה ולכל צורך כלשהו. כמובן שניתן לפתוח מצגות שנערכו בפאוורפוינט של מייקרוסופט מכל הגרסאות.לדוגמה אם עבדנו על מצגת בעבודה בפאוורפוינט של מייקרוסופט, אנו יכולים להמשיך לעבוד עליה בבית בפאוופוינט של אופן אופיס.

בנוסף ליתרונות הברורים של פאוור פוינט של אופן אופיס (עריכת מצגות, ייצוא לPDF, קריאה ושמירת מסמכים בהמון פורמטים) פאוור פוינט של אופן אופיס מכילה Quick Starter , תוכנה אשר רצה ברקע ומאיצה את זמן העלייה והטעינה של מצגות (אפילו מצגות גדולות במיוחד) וכך גם במערכות מחשב "חלשות" פאוור פוינט להורדה טוענת מסמכים מהר יותר מהתוכנה המתחרה פאוורפוינט של מייקרוסופט אופיס.

פאוור פוינט של אופן אופיס זמינה ביותר מ25 שפות, פאוור פוינט של אופן אופיס היא תוכנה לעריכת מצגות וותיקה בתחום, ובשימוש נרחב כבר למעלה מעשור. למעשה קהילת משתמשי חבילת היישומים אופן אופיס מתרחבת וגדלה בקצב כביר, כמו שכבר הוזכר בעמוד אחר באתר, פאוור פוינט להורדה של אופן אופיס כל כך נוחה ושימושית שמשרד האוצר היה תורם עיקרי ומימן את התרגום לעברית של מוצרי אופן אופיס בשנים 2001-2008.

כיום כמעט כל משתמש מחשב ממוצע עורך מצגות בעזרת תוכנה לעריכת מצגות, הנפוצה שביניהן היא פאוורפוינט של מייקרוסופט, אך היא עולה יקר וגם כבדה ומסורבלת, כחלופה איכותית לתוכנה של מייקרוסופט מוצעת פאוור פוינט להורדה של אופו אופיס בחינם! כן זה נכון, ניתן לערוך מצגות בחינם, להוסיף תמונות, להנפיש, להוסיף אפקטים, להכין מצגות לבת מצווה, בר מצווה, חתונה, חברים, לעבודה למשפחה ולכל מטרה שנחפוץ. יותר מכך, ניתן לייצא החוצה ולשמור את המצגת כקובץ עצמאי ואפילו לוידאו. ניתן אפילו להוסיף מוסיקה למצגת בפאוורפוינט של אופן אופיס. כבר הזכרתי שאפשר להשתמש במילון מילים נרדפות?, ושהכל זמין בחינם! כן בחינם!


פאוור פוינט בעברית להורדה של אופן אופיס כוללת את יכולות הניקוד העברי,כלומר אפשר להכין מצגות לגיל הרך, לבתי-ספר ולכל שימוש אחר המצריך ניקוד, כמובן שניתן לעשות זאת בקלות ע"י שימוש נעים, קליל ואינטואיטיבי בסרגל הכלים המובנה של אופן אופיס.

ממש כמו בפאוורפוינט של מייקרוסופט אופיס, היישום פאוור פוינט של אופן אופיס בעל יכולת בדיקת איות ודקדוק בכל השפות בהן הוא תומך, וזה כולל עברית, אנגלית רוסית, ערבית וכו'...

מידע על אופן אופיס המפתחת של פאוור פוינט להורדה בחינם

בשנת 1999 רכשה סאן מיקרוסיסטמס את stardivision דאז בעלת חיבלת היישומים המשרדיים "סטאר אופיס" , סטאר אופיס הייתה חבילת יישומים משרדיים. מיד לאחר רכישת stardivision  סאן החליטה להפיץ את המוצר בחינם, זאת בכדי להתחרות בחברה המתחרה מייקרוסופט.
ב19 ליולי 2000 סאן הכריזה על חבילת היישומים אופן אופיס, באוקטובר 2001 יצאה גירסתה הראשונה של אופן אופיס (Build 638c) באתר האינרטנט הרשמי.

הגרסה העדכנית ביותר היא 3.4 ובקרוב תהיה מתורגמת לעברית מלאה, נכון לתאריך 03/04/2013 תורגמו כבר 92% מחבילת היישומים של אופן אופיס בגרסה 3.4 ע"י מתנדבים. אם ברצונכם להיות אלו שייסיימו את ה 8% אחוז הנותרים, אנא כנסו לקישור הבא ועזרו לפרוייקט לגדול לרווחת הכלל :-)

להורדת פאוור פוינט כחלק מחבילת יישומי אופן אופיס בעברית בגרסה  3.1.1 בעברית מלאה


לקריאה נוספת על אופן אופיס, ניתן לקרוא


אופן אופיס (OpenOffice.org - ‏OOo) היא חבילת יישומים משרדיים. אופן אופיס היא אחת מתוכנות הקוד הפתוח הפופולריות ביותר. היא מופצת (החל מגרסה 3.0 בטא) תחת רישיון ה־LGPL (גרסה 3), ופועלת במערכות הפעלה, חלונות, יוניקס, מקינטוש וסולאריס, והיא תחליף לחבילת אופיס של מיקרוסופט.
אופן-אופיס מבוססת על תוכנה בשם StarOffice שפותחה על ידי חברת תוכנה גרמנית בשם StarDivision אשר נרכשה על ידי סאן בשנת 1999. כיום משמש השם StarOffice כשם הגרסה הקניינית של OpenOffice.... לערך המלא בויקיפדיה נא ללחוץ כאן

בהצלחה בבניית האתר!

ליצירת קשר עמי, נא ללחוץ כאן - בניית אתרים


מהבלוגים


דיזיין סטודיוהורדותמוסיקה

מאמרים


אפליקציות


עובדות מגניבות

חשוב לדעת

דיזיין סטודיו, כל הזכויות שמורות 2013