דיזיין סטודיו | רץ ברשת
חיפוש באתר


וורד להורדה חינם
וורד להורדה חינם ניתן להוריד כחלק מחבילת אופן אופיס שהיא חבילת יישומים משרדיים, הכוללת בין היתר מעבד תמלילים, גליון אלקטרוני (וורד), תוכנת מצגות, בסיס נתונים, וכיו'ב...

וורד להורדה בחינם זמין בקישור הבא

להורדת וורד בעברית בחינם נא ללחוץ כאן

הוורד מגיע בעברית מלאה עם תמיכה בכתיבה מימין לשמאל ומציע חלופה איכותית למעבד התמלילים המוכר מבית מייקרוסופט.

וורד בעברית של אופן אופיס מאפשר שמירת מסמכים בתצורת PDF ואף לייצאם החוצה למעבד התמלילים של מייקרוסופט בסיומות .docx ו- .doc .

וורד בעברית נכלל בחבילת היישומים אופן אופיס ומוגש חינם תחת רשיון שימוש חופשי LGPL וזמין להורדה בחינם וללא כל עלות נוספת.

וורד בעברית בחינם של אופן אופיס יודע ומסוגל לפתוח מסמכים שנוצרו במעבד התמלילים של מייקרוסופט לכל אורך גרסאותיה. כך לדוגמה אם שמרנו קובץ המכיל מסמך שיצרנו במשרד באופיס 2007 בעברית (וכמובן באנגלית) אנו יכולים לפתוח ולהמשיך לערוך אותו בבית במעבד התמלילים החינמי של אופן אופיס.

בנוסף ליתרונותיו הברורים של הוורד הנדון (ייצוא לPDF מובנה וקריאה ושמירת מסמכים בהמון פורמטים) היישום וורד בעברית מוצע בחינם ובעל Quick Starter , תוכנה אשר עובדת ברקע ומאיצה את זמן העלייה והטעינה של מסמכים אף במחשבים "חלשים" ובכך טוענת מסמכים מהר יותר מהתוכנה המתחרה מייקרוסופט אופיס.

וורד מתוך אופן אופיס זמין בלמעלה מ25 שפות, ובשנים האחרונות חלה עלייה ניכרת בקרב משתמשי יישומי המשרד של אופן אופיס.
כמו שכבר הזכרתי בדף אחר, התמיכה בשפה העברית מימן משרד האוצר בשנים 2001-2008.

בעזרת וורד בעברית ניתן לכתוב מכתבים ולערוך מסמכים בחינם, ניתן גם לבדוק איות ואפילו להשתמש במילון מילים נרדפות (Thesaurus), להדפיס ולייצא לPDF, והכל זמין בחינם! כמו שכבר נאמר במספר מקורות, ללא ספק תוכנה חובה בכל מחשב, ביתי ומשרדי כאחד!.

וורד בעברית של אופן אופיס בעל סרגל ניקוד, ובכך מאפשר כתיבת מכתבים עם ניקוד בקלות ע"י שימוש פשוט בסרגל הכלים.

בדומה לוורד המוכר מחיבלת מייקרוסופט אופיס, היישום וורד בעברית של אופן אופיס בעל ממשק בדיקת איות בשפה העברית (כמובן שגם באנגלית, רוסית, ערבית ועוד המון שפות...).

קצת רקע על התוכנה וורד בעברית מבית חבילת היישומים אופן אופיס.

בשנת 1999 רכשה סאן מיקרוסיסטמס את stardivision דאז בעלת חיבלת היישומים המשרדיים "סטאר אופיס" , סטאר אופיס הייתה חבילת יישומים משרדיים. מיד לאחר רכישת stardivision  סאן החליטה להפיץ את המוצר בחינם, זאת בכדי להתחרות בחברה המתחרה מייקרוסופט.
ב19 ליולי 2000 סאן הכריזה על חבילת היישומים אופן אופיס, באוקטובר 2001 יצאה גירסתה הראשונה של אופן אופיס (Build 638c) באתר האינרטנט הרשמי.

הגרסה העדכנית ביותר היא 3.4 ובקרוב תהיה מתורגמת לעברית מלאה, נכון לתאריך 03/04/2013 תורגמו כבר 92% מחבילת היישומים של אופן אופיס בגרסה 3.4 ע"י מתנדבים. אם ברצונכם להיות אלו שייסיימו את ה 8% אחוז הנותרים, אנא כנסו לקישור הבא ועזרו לפרוייקט לגדול לרווחת הכלל :-)
.
להורדת וורד כחלק מחבילת יישומי אופן אופיס בעברית בגרסה  3.1.1 בעברית מלאה נא ללחוץ על אחד מהקישורים הבאים

למידע נוסף בדבר יישומי אופן אופיס בקישורים הנ"ל.


אופן אופיס (OpenOffice.org - ‏OOo) היא חבילת יישומים משרדיים. אופן אופיס היא אחת מתוכנות הקוד הפתוח הפופולריות ביותר. היא מופצת (החל מגרסה 3.0 בטא) תחת רישיון ה־LGPL (גרסה 3), ופועלת במערכות הפעלה, חלונות, יוניקס, מקינטוש וסולאריס, והיא תחליף לחבילת אופיס של מיקרוסופט.
אופן-אופיס מבוססת על תוכנה בשם StarOffice שפותחה על ידי חברת תוכנה גרמנית בשם StarDivision אשר נרכשה על ידי סאן בשנת 1999. כיום משמש השם StarOffice כשם הגרסה הקניינית של OpenOffice.... לערך המלא בויקיפדיה נא ללחוץ כאן

בהצלחה בבניית האתר!

ליצירת קשר עמי, נא ללחוץ כאן - בניית אתרים


מהבלוגים


דיזיין סטודיוהורדותמוסיקה

מאמרים


אפליקציות


עובדות מגניבות

חשוב לדעת

דיזיין סטודיו, כל הזכויות שמורות 2013